Oferty pracy

Business Development Manager - Rynki Zagraniczne

10.07.2024

CEJS to silne konsorcjum wśród firm świadczących usługi z zakresu facility management. Firma, dzięki doskonałej wiedzy na temat rynku, oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie w zakresie sprzątania, utrzymania zieleni, deratyzacji, dezynfekcji, ochrony, a także rekrutacji pracowników. Jednym z największych atutów firmy jest rozbudowany know-how, który pozwala na oferowanie spersonalizowanych działań oraz innowacyjnych rozwiązań.

Miejsce pracy al. Śląska 1, Wrocław
więcej >>

Rekruter(-ka)

02.07.2024

Jesteśmy agencją zatrudnienia, która specjalizuje się w różnorodnych procesach rekrutacyjnych, od stanowisk magazynowych po wykwalifikowanych managerów. Postaw z nami swoje pierwsze kroki w świecie HR, lub kontynuuj swoją rekruterską przygodę :)

Miejsce pracy al. Śląska 1, Wrocław
więcej >>

Specjalista/ka ds. sprzedaży usług HR | AB OVO

02.07.2024

💼 Specjalista/ka ds. sprzedaży w branży HR

📍 Wrocław, Tarczyński Arena

 

Szukamy brakującego ogniwa w ramach nowego stanowiska w naszej strukturze. Twoim głównym zadaniem będzie poszerzanie naszej bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych kontraktów.

 

Ze swojej strony gwarantujemy dużą swobodę w działaniu, pracę w dobrej atmosferze, gdzie cały zespół gra do jednej bramki. Odpoczynek w chillroomie, wspólne świętowanie urodzin a także integracje w ciekawych miejscach! I najważniejsze - nie podcinamy skrzydeł - u nas nie ma górnego limitu premii! 

więcej >>

Pracownik Manualny | Wrocław ul. Targowa

24.06.2024

Dla naszego Klienta, producenta zniczy LED poszukujemy osób do wakacyjnej pracy przy przepakowywaniu produktów.

Przewidujemy zatrudnienie na około 1,5 miesiąca – idealnie by odłożyć na wymarzone wakacje i wyruszyć w świat w drugiej połowie sierpnia! :)

więcej >>

Pracownik Ogólnobudowlany

14.06.2024

Poszukujemy na tygodniowe zlecenie pracownika ogólnobudowlanego dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wznoszeniem budynków zarówno mieszkalnych jak i usługowych. 

 Lokalizacja: Dobroszów Oleśnicki

więcej >>

Pracownik Magazynowy | DOKA Wrocław

03.06.2024

Uwaga Wrocław!

Poszukujemy pracownika magazynowego - dla naszego klienta, dystrybutora nowoczesnych technologii w branży budowlanej.

 

Maślice, ul. Północna

Dogodny dojazd autobusami nr 102 i 103.

więcej >>

Serwisant maszyn czyszczących | Wrocław | Diversey

10.05.2024

Marzysz o pracy, w której Twoje umiejętności techniczne zostaną docenione? Chcesz być częścią zespołu, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla profesjonalnych urządzeń czyszczących? Mamy dla Ciebie idealną ofertę, dzięki której Twoje techniczne zacięcie nabierze rozpędu!

 

Gdzie? – Wrocław i okolice – praca z dojazdem do miejsca serwisu.

więcej >>

Pracownik administracyjny | SG

02.05.2024

Poszukujemy pracownika administracyjnego do pracy zdalnej dla naszego klienta, specjalizującego się w obszarze projektów technicznych!

Jeśli jesteś studentką/studentem, która/y poszukuje elastycznej pracy, ta oferta może być dla Ciebie idealna! Praca ta oferuje Ci możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego w zakresie administracyjno-kadrowym, jednocześnie pozwalając na wygodne zarządzanie czasem z dowolnego miejsca.

więcej >>

Operator maszyn

29.04.2024

Szukamy operatorów maszyn dla naszego klienta, znanego na rynku jako czołowy producent technologicznych rozwiązań RFID.

Lokalizacja: Warszawa 

Miejsce pracy Warszawa
więcej >>

Spawacz

11.04.2024

Stocznia Gdańska to jedna z najbardziej renomowanych stoczni na świecie. Zlokalizowana nad brzegiem Morza Bałtyckiego w Gdańsku, jest symbolem polskiego przemysłu stoczniowego i miejsca kluczowego dla rozwoju morskiego sektora gospodarki. Od ponad pół wieku Stocznia Gdańska wznosi nowoczesne statki, jednostki offshore oraz platformy, wdrażając najnowsze technologie i zapewniając najwyższy standard jakości.

Miejsce pracy Na Ostrowiu 15/20, 80-873 Gdańsk
więcej >>
<<1 - 2>>