Monter | Stocznia Gdańska

Klient Stocznia Gdańska
Miejsce pracy Na Ostrowiu 15/20, 80-873 Gdańsk
Wynagrodzenie 33zł netto
Rodzaj zatrudnienia Umowa zlecenie
Region Polska
Opis oferty Poszukujemy MONTERÓW do pracy w Stoczni Gdańskiej!
Obowiązki:
  • montaż i demontaż różnych elementów konstrukcyjnych i instalacji,
  • konserwacja istniejących struktur,
  • montaż i instalacja różnego rodzaju systemów, takich jak systemy elektryczne, hydrauliczne, wentylacyjne, grzewcze, alarmowe itp.
Aplikuj, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku montera,
  • posiadasz certyfikat ukończenia kursu cięcia tlenowego lub certyfikat obsługi suwnicy,
  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy od poniedziałku do soboty,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • certyfikat ukończenia kursu cięcia palnikiem będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami?

zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,

pracę od poniedziałku do soboty w godzinach 06.00/07.00/18.00/19.00,

darmowe zakwaterowanie w pokojach maksymalnie dwuosobowych,

darmowy transport pracowniczy,

darmowe ciepłe posiłki,

dofinansowanie do pakietu sportowego MultiSport,

dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover.

Data ostatniej modyfikacji piątek, 29 marca 2024