Business Development Manager - Rynki Zagraniczne

Klient CEJS
Miejsce pracy al. Śląska 1, Wrocław
Rodzaj zatrudnienia B2B, umowa o pracę
Region Polska
Opis oferty CEJS to silne konsorcjum wśród firm świadczących usługi z zakresu facility management. Firma, dzięki doskonałej wiedzy na temat rynku, oferuje swoim klientom kompleksowe wsparcie w zakresie sprzątania, utrzymania zieleni, deratyzacji, dezynfekcji, ochrony, a także rekrutacji pracowników. Jednym z największych atutów firmy jest rozbudowany know-how, który pozwala na oferowanie spersonalizowanych działań oraz innowacyjnych rozwiązań.
Obowiązki:
  • aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
  • organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach z klientami biznesowymi, zarówno online, jak i bezpośrednio, w zależności od potrzeb,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert, propozycji współpracy oraz negocjowanie warunków umów,
  • analiza trendów rynkowych, identyfikacja innowacyjnych rozwiązań oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • opracowywanie i wdrażanie strategii ekspansji na rynkach: Polskim, Czeskim i Słowackim,
  • identyfikowanie nowych możliwości rozwoju oraz proponowanie działań mających na celu umocnienie pozycji firmy,
  • reprezentowanie firmy na targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych w celu promocji firmy oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.
Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze rozwoju biznesu, sprzedaży lub zarządzania rynkami na rynkach międzynarodowych,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to: zarządzanie, marketing, ekonomia lub pokrewne,
  • biegłą znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych na rynkach docelowych,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość/doświadczenie w rozwoju rynków docelowych będzie dodatkowym atutem,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami?
  • zatrudnienie w ramach kontraktu B2B lub umowy o pracę,
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe: podstawa + system premiowy,
  • budżet reprezentacyjny,
  • samochód służbowy,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • strefa relaksu w biurze - konsola, gry planszowe, piłkarzyki,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne.
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 18 lipca 2024