Spawacz

Klient Stocznia Gdańska
Miejsce pracy Na Ostrowiu 15/20, 80-873 Gdańsk
Wynagrodzenie 49zł/h brutto
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę, umowa zlecenie
Region Polska
Opis oferty Stocznia Gdańska to jedna z najbardziej renomowanych stoczni na świecie. Zlokalizowana nad brzegiem Morza Bałtyckiego w Gdańsku, jest symbolem polskiego przemysłu stoczniowego i miejsca kluczowego dla rozwoju morskiego sektora gospodarki. Od ponad pół wieku Stocznia Gdańska wznosi nowoczesne statki, jednostki offshore oraz platformy, wdrażając najnowsze technologie i zapewniając najwyższy standard jakości.
Obowiązki:
  • spawania metodą TIG zgodnie z określonymi standardami jakościowymi.
Aplikuj, jeśli:
  • posiadanie certyfikatu spawania metodą TIG,
  • doświadczenie w spawaniu metodą TIG.
Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami?
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie - Ty wybierasz na jakich warunkach chcesz podjąć z nami współpracę,
  • wynagrodzenie na poziomie 49zł brutto/h,
  • pracę w godzinach 06.00-18.00 lub 07.00-19.00 od poniedziałku do soboty,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport,
  • darmowy transport pracowniczy,
  • darmowe ciepłe posiłki pracownicze,
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach maksymalnie 2-osobowych.
Data ostatniej modyfikacji środa, 17 kwietnia 2024