Magazynier z UDT

Klient DOKA- SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Opis oferty

Dla naszego klienta - firmy, która od 150 lat tworzy innowacyjne systemy i technologie deskowania, poszukujemy magazyniera z uprawnieniami UDT na wózki widłowe lub żurawie.

Jesteś po kursie UDT, posiadasz już pierwsze doświadczenie i chcesz rozwijać dalej swoje umiejętności? To właśnie Ciebie szukamy!

Jeśli nie posiadasz uprawnień UDT, być może również będziemy mieli dla Ciebie propozycję - prześlij nam swoje CV! :)

Gdzie? ul. Towarowa, Siemianowice Śląskie.

CO ZYSKUJESZ, DZIĘKI PRACY Z NAMI?
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę - 07.00-15.00,

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4600-5200zł brutto,

  • pakiet medyczny Medicover z dostępem do wielu specjalistów,

  • kartę MULTISPORT,

  • ofertę SmartLunch - dofinansowanie do posiłków.

Aplikuj, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w pracy fizycznej - na magazynie, produkcji, budowie,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych i/lub żurawi.
OBOWIĄZKI:
  • transportowanie towarów na magazynie,
  • liczenie, sortowanie szalunków,
  • mycie szalunków myjką ciśnieniową.
  • Data ostatniej modyfikacji wtorek, 23 lipca 2024