Magazynier

Klient DOKA- SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Wynagrodzenie 4500-4600
Opis oferty

Poszukujemy Magazyniera dla naszego klienta - firmy, która od 150 lat tworzy innowacyjne systemy i technologie deskowania.

Gdzie? ul.Towarowa, Siemianowice Śląskie.

Co zyskujesz pracując z nami?
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę - 07.00-15.00,

  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4500-4600zł brutto,

  • pakiet medyczny Medicover z dostępem do wielu specjalistów,

  • kartę MULTISPORT,

  • ofertę SmartLunch - dofinansowanie do posiłków.

Aplikuj, jeśli:
  • posiadasz doświadczenie w pracy fizycznej - na magazynie, produkcji, budowie
Obowiązki:
  • czyszczenie oraz mycie szalunków,
  • drobne naprawy,
  • praca na myjce wysokociśnieniowej,
  • ocena deskowań i szalunków pod względem jakościowym i ilościowym.

Chcesz poznać szczegóły? Aplikuj już teraz!

Skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania:)

Data ostatniej modyfikacji wtorek, 9 kwietnia 2024